Our Story

NA ZAČÁTKU BYL JEDEN CÍL

Vzít samotnou podstatu hokeje, přidat pocit svobody, který nám tahle hra dává, okořenit ji vzpomínkami na to co jsme prožili s našimi hokejovými parťáky a to všechno vložit do značky, která žije a dýchá hokejovým životním stylem na ledě i mimo něj. Chceme, aby naše oblečení pomáhalo šířit hokejový duch napříč světem, a cítíme se šťastní, že k tomu můžeme den co den přispívat. GONGSHOW is Built in the Locker room.

NÁŠ PŘÍBĚH

Příběh značky GONGSHOW začal v Ottawě, koncem roku 2002, kdy tři spoluhráči z místního týmu z juniorské CHL – slavili slavné vítězství ve svém oblíbeném baru Fathers and Sons. Po pár pivech ja napadla myšlenka, inspirovaná skvělým hokejovým životem, který vedli a nechali pro své hokejové parťáky vyrobit stylové kšiltovky s vyšitým GONGSHOW HOCKEY, aby mohli po městě dělat pořádnou parádu. A tak se pomalu, ale jistě začala na zimácích objevovat značka, která dokonale reprezentuje to, o čem hokej vlastně je. Hokejisti se navzájem začali identifikovat pomocí oblečení, které je spojuje v jejich lásce a vášni pro životní styl, kterým žijí. Díky tomu se nyní značka GONGSHOW prodává ve více než 500 obchodech ve více než 15 státech po celém světě.

NÁŠ ZÁVAZEK

K VÝJIMEČNÉMU SERVISU A KVALITĚ

Snažíme se dělat naší práci tak, aby za námi zůstávali pouze spokojení zákazníci. Ano, nedokážeme vždy zajistit, aby každá z objednávek, které nám přijdou, proběhla hladce. Ale vždy se snažíme o to, aby se případný problém co nejrychleji napravil. Cítíme, že jediná cesta, jakou může značka GONGSHOW jít, je maximální péče a loajalita vůči každému našemu zákazníkovi. Velmi investujeme do vývoje našich produktů tak, aby zákazník dostal vždy to nejlepší – nejlepší materiály, nejnovější designy, nejlépe padnoucí střihy. Velmi nám záleží na každém drobném detailu, protože víme, že nejdůležitější je spokojenost každého zákazníka s kvalitou našich produktů.

CELEBRITY SNAPSHOT